Levent Şahin: Galatasaray'ın şampiyonluk iddiası muhakkak devam ediyor

Süper Lig'in 32. haftasında deplasmanda Hatayspor'a 3-0 mağlup olan 'da teknik direktör Fatih Terim'in cezası nedeniyle takımın başında yer alan yardımcı antrenör Levent Şahin, büyük bir camia olduklarını ve Galatasaray'ın şampiyonluk iddiasının devam ettiğini söyledi.

03.04.2021 22:24 | Son Güncelleme : 03.04.2021 22:42

Süper Lig'in 32. hafta maçında deplasmanda karşılaştığı Hatayspor’a 3-0 mağlup olan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim’in cezalı olması dolayısı Yardımcı Antrenör Levent Şahin, mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Şahin Galatasaray’ı üst sıralara nasıl çıkacaklarının hesabını yapacaklarını belirterek, “Galatasaray'ın şampiyonluk iddiası muhakkak devam ediyor. Bu akşamdan itibaren zaten hepimiz, kendi iç dünyamızda öz eleştirimizi yapıp buradan nasıl çıkarız bunların hesabını yapacağız. Biz büyük camiayız. Başımıza ilk kez böyle bir şey gelmiyor. Daha önceki yıllarda da gelmişti. Bunu nasıl yöneteceğimizi buradan nasıl çıkıp Galatasaray’ı üst sıralara nasıl çıkacağımızın hesabını yapacağız. Sonuçtan çok oynanan oyun bizi üzdü. Ama muhakkak buradan çıkış yapacak da yine bizleriz” dedi.

Oyuncu tercihleri üzerinden değil, oyun üzerinden maçı değerlendirmek gerektiğini belirten Şahin, “oyuncu üzerinden gitmemek lazım. Sonuçta bugünkü maç öncesi belirlenen oyun planında Gedson tercih edildi. Bizleri üzen, bu gecenin izahı olmayan tek şey kendimize yakışmayan oyun ve saha içerisinde gösterememiş olduğumuz mücadeledeydi. Oyuncu üzerinden değil, oyun üzerinden değerlendirebiliriz” dedi.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor