Konyaspor'da koronavirüs vakası! 5 ismin testi pozitif

, 1'i milli takım kampındaki bir futbolcuda olmak üzere toplam 2 futbolcu ve 3 personelde testlerinin pozitif olduklarını açıkladı.

14.11.2020 13:59 | Son Güncelleme : 14.11.2020 14:00

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'un resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada hem koronavirüs hem de sakatlık raporu şöyle paylaşıldı: "Kayacık Tesislerimizde yapılan Kovid-19 testleri neticesinde 1 oyuncu ve 3 personelimizde ve Milli Takımlarda bulunan 1 futbolcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Oyuncularımız ile personelimizin takip, izolasyon ve tedavilerine başlanmıştır. Sakatlıkları devam eden Uğur Demirok, Amir Hadziahmedovic, Samuel Eduok, fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hafif sakatlıkları bulunan Musa Çağıran, Marko Jevtovic ve Artem Kravets ise takımdan ayrı olarak özel program dahilinde çalışmalarına devam etmektedir. Başakşehir FK maçı öncesi son antrenmanda sakatlanan kaptanımız Ömer Ali Şahiner’in tedavi ve kontrolleri sağlık ekibimiz tarafından özenle takip edilmektedir. Yine Başakşehir FK maçı öncesinde Kovid-19 test sonucu pozitif olan oyuncumuzun bugün yapılacak ikinci testinin de negatif çıkması halinde takımla birlikte çalışmalarına başlayacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber Yükleniyor