İrfan Can Eğribayat Fenerbahçe'de kalacak mı? Transferine ilişkin açıklama yaptı

Fenerbahçe Spor haberleri
İrfan Can Eğribayat Fenerbahçe'de kalacak mı? Transferine ilişkin açıklama yaptı

Fenerbahçe'nin başarılı eldiveni İrfan Can Eğribayat, Göztepe ile Fenerbahçe arasında gerçekleştirilen transfer görüşmeleriyle ilgili açıklama yaptı. Eğribayat, ''İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor. İnşallah sonu güzel olacak. Bitti diyebiliriz gibi." dedi.

Yayıncı kuruluşa konuşan İrfan Can, kendi transferindeki son durum hakkında konuştu. 

''BİTTİ DİYEBİLİRİZ''

İrfan Can Eğribayat açıklamasında; "Taraftar geldiğimden beri beni çok seviyor. Ben de onları seviyorum. Önümüzdeki 2 maçı da kazanıp, sonucu göreceğiz bakalım. Kulüp benim kalmamı istiyor. Ben de kalmak istiyorum. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor. İnşallah sonu güzel olacak. Bitti diyebiliriz gibi." dedi.

''İLK DERBİ GALİBİYETİ, ÖZGÜVEN OLACAK''

Batshuayi ise, "Maça gelecek olursak, şu kesin ki Fenerbahçe'nin güçlü yanlarını ortaya koyabildik. Bizler açısından olumlu bir netice oldu. Sonraki maçlar için bize moral olan bir skor oldu." dedi.

Belçikalı golcü açıklamasının devamında; "Uzun zamandır saha içinde çok daha güçlü olabilecekken; olamamıştık. Bu sezonki ilk derbi galibiyetimiz, bu bizim için kalan maçlarda özgüven kaynağı olacak. Özgüvenli bir şekilde maçımızı oynadık. Taraftara parantez açmak gerekirse, onların da desteğini hissettik." sözlerini sarf etti.

 

Kaynak: Diğer

irfan can eğribayat Göztepe fenerbahçe Fenerbahçe transfer