Hırvatistan-Türkiye maçına yoğun ilgi! 8 dakikada biletler tükendi

EURO 2024 Elemeleri A Milli Takım
Hırvatistan-Türkiye maçına yoğun ilgi! 8 dakikada biletler tükendi
FOTOĞRAF: DepoPhotos

A Milli Futbol Takımı'mızın EURO 2024 Elemeleri'nde deplasmanda Hırvatistan ile yapacağı maçın biletleri satışa sunulduktan 8 dakikada tükendi.

A Milli Takım, EURO 2024 Elemeleri D Grubu maçında 12 Ekim Perşembe günü Hırvatistan ile deplasmanda karşılaşacak. Hırvatistan’ın Osijek kentinde oynanacak maçın biletlerinin satışa çıktıktan 8 dakika sonra tükendiği açıklandı.

Hırvatistan Futbol Federasyonu tarafından konuyla ilgili açıklamada, "Beklentiler doğrultusunda, Hırvatistan - Türkiye maçına olan ilgi, Opus Arena Stadyumu’nun kapasitesini (bu karşılaşma için 13 bin izleyici) aştı ve mevcut tüm biletler 15.28 ile 15.36 saatleri arasında tamamen satıldı" denildi.

Stadyumun yüzde 5’lik kısmının Türk taraftarlara ayrıldığı ve dört tribünün tamamı için biletlerin satışa sunulduğu kaydedilen açıklamada, "Rezerve edilip, ödemesi yapılmayan biletlere bağlı olarak ilerleyen günlerde daha fazla biletin satışa çıkması ihtimali bulunuyor. Türkiye karşılaşmasında bizi dolu bir stadın beklediğini biliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: İHA

A Milli Futbol Takımı A Milli Takım A Milli Takım Haberleri Hırvatistan EURO 2024 Elemeleri Hırvatistan-Türkiye maçı