Hasan Arat, Nuri Şahin'le görüştü mü? Açıklama geldi

DHA
Nuri Şahin Hasan Arat Beşiktaş futbol

Beşiktaş'ta Başkan Hasan Arat, salı günü Almanya'da oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final karşılaşmalarını takip etmek hem de bir dizi temasta bulunmak için Almanya'ya gitmişti. Başkan Arat, Almanya dönüşünde havalimanında açıklamalarda bulundu.

Almanya'da birçok önemli temasta bulunduklarını belirten Hasan Arat, "Gayet iyi geçti. Şampiyonlar Ligi'nde iki tane yarı final maçı izledik. Bayern Münih - Real Madrid ve Borussia Dortmund - Paris Saint Germain maçları. Bunun yanında önemli temaslarda bulunduk. Bu temaslarımız gerek UEFA nezdinde gerek tüm oyuncu ve hocalar nezdinde oldu. Beşiktaş için faydalı bir seyahat oldu. Akşam maçımız var. Salı günü kupa yarı final karşılaşmamız varı. Kupa hedefine giderken bir yandan da yapmamız gereken işleri yapıyoruz. Camia olarak çok ciddi bir planlama içindeyiz. Umarım arzu ettiğimiz sonuçları alırız. Oradaki temaslarımı, yönetim kurulu arkadaşlarımla da paylaşacağım. Mayıs ayının çok yoğun geçeceğini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Adı siyah-beyazlı ekibin teknik direktörlüğü için geçen Nuri Şahin ile görüşüp, görüşmediği yönünde gelen bir soru üzerine Hasan Arat, "Hedefimizdeki tüm kişilerle görüşmelerimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.