Gedson Fernandes: "Uzun süredir Beşiktaş'a gelmek istiyordum"

Beşiktaş
Gedson Fernandes: "Uzun süredir Beşiktaş'a gelmek istiyordum"

Beşiktaş'ın yeni transferi Gedson Fernandes, kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, "Uzun süredir buraya gelmek istiyordum ve sonunda buradayım. Buradaki her anımın keyfini çıkarmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü ve Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, siyah-beyazlı ekibin yeni transferi Gedson Fernandes ile Vodafone Park'ta bir araya geldi.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Kazancı'nın 4+1 yıllık sözleşme imzalayan Portekizli futbolcuya Beşiktaş formasıyla başarılar dilediği kaydedildi.

Beşiktaş'a yardımcı olmak ve taraftarları mutlu etmek istediğini ifade eden Fernandes ise "Kendimi çok iyi hissediyorum. Uzun süredir buraya gelmek istiyordum ve sonunda buradayım. Buradaki her anımın keyfini çıkarmak istiyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Her zamanki gibi 83 numaralı formayı tercih edeceğini belirten 23 yaşındaki futbolcu, "Beşiktaş taraftarını göreceğim için çok heyecanlıyım. Umarım her zaman olduğu gibi bu sezon da taraftarlarımız takımımızı desteklemeye devam eder. Beşiktaş formasıyla kazanabileceğimiz her şeyi kazanmak istiyorum. Türkçe öğrenmek istiyorum çünkü benim için çok önemli olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Beşiktaş Gedson Fernandes Beşiktaş transfer haberleri