Fenerbahçe’nin 2022-23 sezonu kombineleri tükendi

Fenerbahçe
Fenerbahçe’nin 2022-23 sezonu kombineleri tükendi

Futbol A Takımı için 8 Haziran'da satışa sunulan kombine biletler ile alaka Fenerbahçe Spor Kulübü açıklama yaptı. Kulüp, taraftarların yoğun ilgisi sonucu biletlerin tükendiğini açıkladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Futbol A Takımı için 8 Haziran'da satışa sunulan kombine biletlerin tükendiğini duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"2022-2023 sezonu kombine kartlarının satışları Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarımızın gösterdiği ilgi sonrasında tükenmiştir.

Kombine kartların satışa başlanıldığı günden itibaren gösterdikleri ilgi için taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

Büyük taraftarımız, Fenerbahçemizin yanında olmak, inanç ve tutkuyla ilk dakikadan son saniyeye dek takımımıza destek olmak için yine omuz omuza Saracoğlu'nda olacak…

'SAHNE BİZİM, SALDIR FENERBAHÇE!' diyerek başlayacağımız 2022-2023 sezonunda gücünü yanımızda hissettiğimiz taraftarlarımıza, Fenerbahçemize gösterdikleri destek için teşekkür ediyor, yeni sezonda hep birlikte büyük zaferlere imza atabilmeyi diliyoruz."

YÜZDE 100’DEN FAZLA ZAM GELMİŞTİ

Fenerbahçe Kulübü, bu sezonun kombinelerine son fiyatlar üzerinden yüzde 100’ü aşan bir zam uygulamıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kombinelere zam geleceğini “Kombinelere zam getireceğiz arkadaşlar, buna mecburuz. Ve bu zam maalesef yüzde 100'ün üzerinde olacak. Herkes elini taşın altına koyacak” ifadeleriyle duyurmuştu.

Geçtiğimiz gün kulüp üyeleri için ön satış yapılırken, Cumartesi sabah 09.00’da genel satışa başlandı. Geceden itibaren kombine kuyruğuna giren Fenerbahçeli taraftarlar, saat 12.00 olmadan en düşük 2.950 TL ile en yüksek 21.750 TL arasında değişen tüm kombineleri satın aldı.

Kaynak: Haber Global

fenerbahçe kombine biletler