x

Haber Global

"Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak taburcu olacak" iddiası

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, "Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar." ifadelerini kullandı. Buse Terim ise bu iddiayı yalanlayarak babasının test sonuçlarının henüz gelmediğini açıkladı.

29.03.2020 - 21:23

A -

A +

Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın ardından Fatih Terim'in de koronavirüs testinin pozitif çıkmıştı. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner yaptığı açıklamada her iki ismin son testlerinin negatif çıktığını belirtti.

BUSE TERİM YALANLADI

Fatih Terim'in kızı Buse Terim sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 

"Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile" ifadelerine yer verdi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, son yapılan koronavirüs testinin sonuçlarının henüz kendisine ulaşmadığını söyledi.

Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra hastanede tedavisi süren Albayrak, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İkinci testin sonucunun henüz belli olmadığını belirten Albayrak, “Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme : 30.03.2020 - 10:19
Sıradaki Haber Yükleniyor