Erol Bulut: "Hakemden memnun değiliz"

teknik direktörü Erol Bulut, 3-2'lik Göztepe galibiyeti sonrasında maçın hakemi Atilla Karaoğlan'ı eleştirdi.

18.10.2020    21:52

Maçı değerlendirmesi istenen Erol Bulut, "Oyuna iyi başladık. Maç istediğimiz gibi gidiyordu. Zaten öne de geçtik. İlk yarı 2-3 pozisyonumuz vardı. 2. yardı daha baskılı oynadık. Ben net 5, siz 6 deyin, gol pozisyonumuz vardı. Bugün 3 gol attık ama 2 gol de yedik" dedi.

Göztepe'nin 2. yarı biraz baskılı oynadığını kaydeden Bulut şöyle konuştu, "Maçın sonlarında 3-3'ü yakalayabilirlerdi. 3 gol atıp 5-6 gol kaçırdık. Bireysel hataları azaltmamız lazım.

Her hafta takım daha iyiye gidiyor. Milli takımdan dönenler oldu. 13 tane oyuncu milli takımlarda oynadı. Yorgun geldiler. Bu, maçta net belli oldu. Ona rağmen gösterdikleri performanstan dolayı memnunum. Her hafta üstüne koyarak gidiyoruz. önümüzde 35 hafta daha var. Daha çok çalışmamız lazım. Ufak tefek hataları düzeltmemiz lazım. Öndeki fırsatları daha iyi değerlendirersek daha iyi bir Fenerbahçe izlettiririz."

"GÖZTEPE'NİN PENALTISININ UZAKTAN YAKINDAN PENALTIYLA İLGİSİ YOK"

Karşılaşmanın hakemi Atilla Karaoğlan'ı eleştiren Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, "Hakemin performansından bugün memnun olmadık. Göztepe'nin penaltısının uzaktan yakından penaltıyla ilgisi yok, hakemin en azından VAR'a gidip kontrol etmesi gerekiyordu ama onu da yapmadı. Çok uzun haftalar var ve hakemlerin her takım için çok daha dikkatli olması gerekiyor. Bu hakem de dikkat etsin" dedi.

Son Güncelleme : 18.10.2020 - 22:51
Sıradaki Haber Yükleniyor