Erden Timur duyurdu: Okan hoca kadroda görmek istiyor, kampta olacaklar

Okan Buruk Spor haberleri Galatasaray

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Timur, Torrent'in teklifi, transfer politikası ve Okan Buruk'un kadroda görmek istediği isimlere dair bilgiler verdi.

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur, basın toplantısında konuştu.

Timur, Torrent'in teklifi için, "Torrent, sadece yüzde 5 indirim yapabileceğini söyledi. İndirim olursa ödemeleri yaparız, yoksa dava yoluyla olur demiştik biz de. Orada öyle bir sonuçlandırma oldu" diye konuştu.

OKAN BURUK'UN İSTEĞİ

Timur, "Okan hoca Yunus'u, Emre'yi ve Okan Kocuk'u kadroda görmek istiyor. Kampta bizimle birlikte olacaklar" dedi.

TRANSFER AÇIKLAMASI

"3-4 hafta içinde tüm tranferleri bitirmeliyiz" diyen Timur, "Sportif direktör ve hocamızla anlaştık. Kısa vadeli aksiyonlar var. Uzun vadede daha fazla aksiyon alacağız. Bu bir emanet iş. Teknik heyetin raporu esas. Onların hepsinin dataya dayandırılarak transfer kararı verilecek" dedi.

KAMP AÇIKLAMASI

Timur, "Sezonu pazartesi açıyoruz. Kamp 7-19 Temmuz Avusturya'da, Graz yakınlarında. Hazırlık maçları ayarlandı, hocamız onayladı. 26-30 Temmuz için Innsbruck tarafına gidiyoruz, oradaki hazırlık maçları da ayarlandı. En geç 31'inde Türkiye'ye döneceğiz" ifadelerini kullandı.

KEREM VE MARCAO AÇIKLAMASI

Kerem Aktürkoğlu ve Marcao ile ilgili konuşan Timur, "Kerem ve Marcao en değerli oyuncularımızdan, onlar kalmak istiyorsa satış düşünmüyoruz. Kadromuzu korumak istiyoruz. Oyuncu kalmak istemiyorsa ve değeri veriliyorsa Galatasaray'ın çıkarı için vedalaşılır" dedi.

Kaynak: İHA

Galatasaray Erden Timur Domenec Torrent