Demba Ba'dan ayrılığı ve Aykut Kocaman'la ilgili bomba açıklamalar

Başakşehir ile olan sözleşmesi feshedilen Demba Ba, Sky Sports'a ayrılık sürecini ve Aykut Kocaman ile yaşadığı diyaloğu anlattı. 

04.05.2021 13:38 | Son Güncelleme : 04.05.2021 13:40

Başakşehir ile yollarını ayıran Demba Ba, Sky Sports'a özel açıklamalar yaptı ve ayrılık sürecinden önce Aykut Kocaman ile yaşadığı diyalogu, oruç tutmasıyla ilgili önemli ifadelerde bulundu.

"VÜCUT DİLİNİ BEĞENMİYORUM"

Aykut Kocaman'ın ofisinde bir görüşme yaptıklarını dile getiren Demba Ba, "Aykut Kocaman ile görüştüğümüzde ona vücut dilini beğenmediğimi söyledim ve o da bana aynı şeyi söyledi. Sonrasında ise her şey iyiydi." dedi.

Aykut Kocaman'ın kadro tercihine şaşırdığını söyleyen Demba Ba, "Aykut Kocaman topu daha fazla ayağında tutan ve pas yapan futbolcuları kadroya alacağını söylemişti ancak sonrasında beni Fenerbahçe maçının kadrosuna almadı. Buna çok şaşırdım çünkü böyle konuşmamıştık." ifadelerini kullandı.

ORUÇ AÇIKLAMASI

Kulüpten ayrılmadan önce bazı dedikodular duyduğunu söyleyen Demba Ba, "Dünyada oruç tutup futbol oynayan birçok futbolcu var. Ben kulağıma gelen dedikodulara inanmak istemedim ama Ramazan gelmeden önce bazı arkadaşlarım oruç tutarsam oynamayacağımı söylemişlerdi. Ardından kontratım feshedildi." şeklinde konuştu.

Başakşehir formasıyla 83 maça çıkan golcü futbolcu, 26 gol ve 10 asistlik katkı sağladı.

Sıradaki Haber Yükleniyor