Bursaspor'un Burak Kapacak için Fenerbahçe'den istediği rakam belli oldu

Fenerbahçe
Bursaspor'un Burak Kapacak için Fenerbahçe'den istediği rakam belli oldu

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor'da forma giyen Burak Kapacak için Fenerbahçe 10 milyon TL sözlü teklifte bulunurken, Yeşil-beyazlılar genç oyuncu için 3 milyon Euro talep etti.

Adı Fenerbahçe ile anılan Bursaspor'un genç kanat oyuncusu Burak Kapacak transferin en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor.

Başarılı futbolcunun menajeri Necdet Ergezen'in, sarı-lacivertlilerin 20 yaşındaki yıldızla ilgilendiğini doğrulamasının ardından gözler Bursaspor Kulübü'ne çevrildi. Yeşil-beyazlılar ile Fenerbahçe arasında henüz resmi olarak görüşmelerin yapılmamasının yanı sıra daha önce konuşulan rakamlar da gün yüzüne çıkmaya başladı.

FENERBAHÇE 10 MİLYON TL ÖNERDİ, BURSASPOR 3 MİLYON EURO İSTİYOR

Bursaspor Kulübü'ne Fenerbahçe'nin teklifi ilk olarak 10 milyon lira olurken, yeşil beyazlılar bu teklife karşılık Burak Kapacak için transfer ücretinin 3 milyon Euro (yaklaşık 27 milyon TL) olduğunu İstanbul ekibine iletti.

Bursaspor'da kongre süreci transferin de seyrini etkilerken son olarak Fenerbahçe'nin Burak için 14 milyon lirayı gözden çıkardığı öğrenildi.

Sarı-lacıvertli ekıp bu ücreti taksitle ödemeyi planlarken, mali açıdan zor dönem geçiren Bursaspor taksitle ödemeye karşı çıkıyor. Önümüzdeki günlerde tarafların gerçekleştireceği resmi görüşmelerle bu transferin sonuca ulaşması bekleniyor.

Burak Kapacak, geçtiğimiz sezon Bursaspor formasıyla 26 lig maçına çıktı ve 8 asist yaptı.

Bursaspor'un Burak Kapacak için Fenerbahçe'den istediği rakam belli oldu - Resim : 1

Kaynak: İHA

Bursaspor Burak Kapacak fenerbahçe