Boateng'den Aubameyang'a: "Sen Beşiktaş'a gel, ben Arsenal'e gideyim"

'ın Ganalı yıldızı Kevin-Prince Boateng, Instagram canlı yayınında Arsenalli Pierre-Emerick Aubameyang ile siyah beyazlı takım ve Türkiye hakkında sohbet gerçekleştirdi.

29.03.2020    11:30

Boateng iyi arkadaşı olan Pierre-Emerick Aubameyang ile sohbetine Beşiktaşlı taraftarlar 'Come to Beşiktaş' sloganıyla katıldı.

İkilinin esprili sohbetinde en dikkat çeken söz Boateng'in oldu. Ganalı yıldız, arkadaşı Aubameyang'a "Ben Arsenal'e gideyim, sen Beşiktaş'a gel" diyerek dikkat çekti.

"TÜRKİYE'Yİ VE TÜRK İNSANINI SEVİYORUM"

İkilinin gerçekleştirdiği esprili sohbette Boateng yayın süresince sürekli Come to Beşiktaş yazılmasına şaşkınlığını gizleyemezken Aubameyang "Evet biliyorum. Her yerdeler. Türkiye'yi ve Türk insanını seviyorum" ifadelerini kullandı.

Boateng ise Aubameyang'ın sözlerine "Burada inanılmaz bir atmosfer var. Bir çok kulüpte oynadım, çok iyi taraftarlar oldu, ama burası inanılmaz" diyerek karşılık verdi.

"LACAZETTE BEŞİKTAŞ'IN ATMOSFERİ EN İYİSİ DEMİŞTİ"

Arsenal'in Gabonlu yıldızı Aubameyang Türkiye'de oynadığı bir maçı hatırlattığı sohbette, "Bir keresinde Türkiye'de oynadım. Çok gürültülüydü. Takımdaki en iyi arkadaşlarımdan biri Lacazette ve o da Beşiktaş'a karşı oynadı. Bana oynadığı en iyi atmosfer olduğunu söylemişti." sözlerini sarf etti.


Sporx

Sıradaki Haber Yükleniyor