Andrew Robertson'dan Çağlar ve Ozan'a övgü

Milli Takım ozan kabak Liverpool
Andrew Robertson'dan Çağlar ve Ozan'a övgü

İskoçya Milli Takımı Kaptanı Liverpoollu defans oyuncusu Andrew Robertson, eski takım arkadaşı Ozan Kabak ve Leicester City'de forma giyen Çağlar Söyüncü'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

İskoçya Teknik Direktör Steve Clarke ve İskoçya Milli Takımı Kaptanı Liverpoollu defans oyuncusu Andrew Robertson yarın A Milli Futbol Takımı ile Diyarbakır'da oynanacak hazırlık maçı öncesi müsabakanın yapılacağı Diyarbakır Stadı'nda basın toplantısı düzenledi.

Robertson iki ülkenin de benzer seviyelerde olduğunu dile getirdi.

Robertson, coşkulu atmosferde oynamanın her zaman zor olduğuna dikkati çekerek, şu değerlendirmeyi yaptı:

"Önümüzde mart ayında başlayacak Avrupa Kupası elemeleri var. İki takımda bu elemelere hazırlık anlamında kendini toparlamak ve oyununu geliştirmek için iyi bir maç ortaya koymak isteyecek. İki takım için de iyi bir test olacak. Mart ayında başlayacak Avrupa Kupası elemelerinden önce Türkiye gibi zorlu bir rakiple maç yaparak kendimizi en iyi şekilde hazırlamaya çalışacağız."

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ VE OZAN KABAK'A ÖVGÜ

Robertson, A Milli Futbol Takımı'nın kaliteli futbolcularla dolu olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Her zaman böyle olmuştur. Çağlar Söyüncü yıllardır Leicester City'de en üst seviyede performans gösteriyor. Ozan Kabak çok kaliteli bir oyuncu. Liverpool'da savunmada sorunlar yaşarken geldi ve bu sorunları çözmemizde çok yardımcı oldu. Kendisi genç yaşına rağmen oldukça olgun bir oyuncu. Kendisini (Ozan Kabak) iyi bir kariyer ve gelecek bekliyor."

Kaynak: AA

İskoçya Milli Takımı Liverpool Çağlar Söyüncü Leicester City Ozan Kabak Schalke 04