Yargı dizisi 92. Bölüm Full İzle! Kanal D Yargı yeni bölüm izle! Yargı son bölüm tek parça full izle

HABER MERKEZİ
Yargı Kanal D Dizi Haberleri
Yargı dizisi 92. Bölüm Full İzle! Kanal D Yargı yeni bölüm izle! Yargı son bölüm tek parça full izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın 92. bölümü 5 Mayıs 2024 pazar günü yayınlandı. Yargı dizisinin yeni bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde.

Yargı dizisinin 92. bölümü Kanal D ekranlarında 5 Mayıs pazar günü yayınlandı. Haberimizin devamında KanalD Yargı 92. bölüm izle linkini bulabilirsiniz. Dizi haberleri...

YARGI 91. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yargı'nın 28 Nisan 2024 Pazar günü yayınlanan 91. Bölümünde Ceylin ile Ilgaz, ayrı ayrı sıkıntılı iki olayın peşinde giderken aşklarına zaman ayırmayı ihmal etmiyorlar! 

Ilgaz hastane önünde ölümlü kazanın sıcağı sıcağına tam da göbeğine düşmüştür. Ceylin ise kendisini okul davasında bir kargaşanın içerisinde bulmuştur; çocuklar tek tek hastaneye taşınmaktadır.  Her ikisini de adımlarını büyük bilinmezliklere attıkları olaylar beklemektedir. Bir yandan da evlilik yıl dönümleri gelmiş çatmıştır.

Ilgaz ve Eren birlikte baktıkları yeni davada somut bir delil peşindedir. Fakat bir türlü gerçeğe ulaşamamaları, “faili meçhul” olarak kapanmak üzere olan bir dosyayı onlara işaret etmektedir. Ceylin tüm olay yüküne rağmen bir yandan da Çınar’a tutuksuz yargılama almak için Yekta ile bir savunma biçimi bulmanın peşindedir.

Yekta İclal’in de kabulüyle Bülent Kısmetov ile tehlikeli bir oyun içerisine girer. Gün sonunda Yekta’yı Bülent tarafından gelecek, beklemediği bir hamle şoke edecektir. Öte yandan şaşırtıcı bir yöntemle emniyete gelen ceset, Eren başta olmak üzere herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratacaktır.

Ceylin ve Ilgaz’ın baş başa geçirecekleri romantik vakit ilişkilerini daha da perçinlerken; Ilgaz’ı beş gün sonra rehin alacak düşman bir köşede kendi zamanını beklemektedir. Pusudaki bu tehlike hangi davalarından ve nasıl onlara bulaşacak meçhuldür.

KanalD Yargı 92. bölüm izle

YARGI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

İdari Yapımcı: Suzan Güverte

Yönetmen: Ali Bilgin

1. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları

Senaryo: Sema Ergenekon

Müzik: Toygar Işıklı

YARGI OYUNCU KADROSU

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz), Pınar Deniz (Ceylin), Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Arslan (Eren), Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur Özaydın (Osman), Özlem Çakar (Makbule), Zeynep Atılgan (Parla), Beren Nur Karadiş (Defne)

YARGI YENİ BÖLÜM İZLE

Yargı dizisinin Kanal D'de 5 Mayıs günü yayınlanan 92. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki...

Yargı 92. Bölüm Full İzle Linki