Yalan 2. Bölüm İzle Full Kanal D Yalan ikinci bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Yalan Dizi Haberleri Kanal D
Yalan 2. Bölüm İzle Full Kanal D Yalan ikinci bölüm tek parça izle

Yalan dizisinin ikinci bölümü 3 Haziran 2024 Pazartesi günü Kanal D'de yayınlandı. Yalan'ın 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Yalan ikinci bölüm izle.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yalan dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Kanal D dizisi olan 'Yalan'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Kanal D Yalan 2. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

YALAN DİZİSİ KONUSU

Kocasının katili olmakla suçlanan Melike, yirmi yıl sonra hapisten çıkar. Yıllarca hasret kaldığı kızına kavuşmaktan başka derdi olmayan Melike, dışarıda kendisini yalanlarla örülü bir dünyanın beklediğinden habersizdir. Melike'yi bekleyen yalnız yalanlar değildir, kocasının kin dolu ailesi de intikam almak için gün saymaktadır. Melike yeni hayatının daha en başında mücadele etmek zorunda kalırken, en büyük savaşını kızı Hazal'la yakınlık kurabilmek için verecektir.

Ancak bu hiç de kolay olmaz. Çünkü Hazal, Melike'nin gerçek kızı değildir. Hazal, Hülya ve Cengiz'den Melike'nin kızı hakkındaki büyük sırrı öğrendikten sonra hemen harekete geçer. Berrin Aksoy ve onun kızı Duru Aksoy'la da yolları da bu sayede kesişir. Hazal'dan kolayca kurtulabileceğini sanan Berrin çok yanılmıştır. Berrin, Hazal'dan kurtulayım derken öyle bir hata yapar ki Melike ve Duru'yu da olayların içine çekmiş olur. Artık tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal'ın iki dudağının arasındadır.

Kanal D Yalan 2. bölüm izle

YALAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yalan’ın oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; dizinin senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.

YALAN İKİNCİ BÖLÜM İZLE

Yalan dizisinin Kanal D'de 3 Haziran 2024 Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümünü ( ikinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

YALAN 2. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ