Yabani 23. Bölüm İzle Full FOX Yabani yeni bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
NOW TV Yabani Dizi Haberleri
Yabani 23. Bölüm İzle Full FOX Yabani yeni bölüm tek parça izle

Yabani dizisinin yirmi üçüncü bölümü 20 Şubat 2024 Salı günü FOX'ta yayınlandı. Yabani'nin 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Yabani yeni bölüm izle linki.

Fox'un sevilerek izlenen dizileri arasında yer alan Yabani dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. 'Yabani'nin dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte FOX Yabani 23. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

Başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Aslani’nin paylaştığı dizinin yeni bölümü merak konusu olmuş durumda.

YABANİ OYUNCULARI KİMLER?

Yaman (Halit Özgür Sarı)
Rüya (Simay Barlas)
Serhan Soysalan (Yurdaer Okur)
Alaz Soysalan (Bertan Asllani)
Şebnem (Şebnem Hassanisoughi Bilgiç)

YABANİ 22. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Rüya, babası Metin’e dair tüm anılar ile birlikte yaşadığı evi ateşe verir. Yaman Ali onun hayata tutunmasını sağlamak için kendi canını hiçe sayar. Fakat Rüya artık ona da annesi Şebnem’e de cephe almış vaziyettedir; bu kabusa neden olduğunu düşündüğü herkesten kaçmaya çalışır. Rüya’ya bu kaçışta el uzatan ise kimsenin beklemediği biri olur. Yaman Ali’nin içindeki Yabani, Rüya kendisinden gitgide uzaklaştıkça, yeniden su yüzüne çıkmak üzeredir.

YABANİ YENİ BÖLÜM İZLE

Yabani dizisinin FOX'ta 20 Şubat günü yayınlanan 23. bölümünü ( yirmi üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

YABANİ 23. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ