Taş Kağıt Makas 12. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas on ikinci bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Taş Kağıt Makas Kanal D Dizi Haberleri
Taş Kağıt Makas 12. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas on ikinci bölüm tek parça izle

Taş Kağıt Makas dizisinin on ikinci bölümü 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kanal D'de yayınlandı. Taş Kağıt Makas'ın 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Taş Kağıt Makas dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Kanal D dizisi olan 'Taş Kağıt Makas'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Kanal D Taş Kağıt Makas 12. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

TAŞ KAĞIT MAKAS DİZİSİ 11. BÖLÜM KONUSU

15 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 11. bölümünde Fecir'in başı büyük belada!

Azad’ı ikna etmeyi başaran Umut, sonunda babası için yeniden yargılamanın önünü açar. İlk duruşma yaklaşırken, davadaki en önemli kozu olan Azad’ı Emirkıranlar’dan saklamak zorundadır.

Yeniden yargılama haberi, Emirkıranlar’ın tüm gündemini alt üst eder. Hem Azad’ın ihaneti hem de Rüya’nın gerçekleri öğrenmesi, Emirkıran ailesinin içinde çözülmelerin başlamasına sebep olur. Fecir, bir an önce Azad’ı bulmak zorundadır.

Geçmişteki kazanın izini sürmeye devam eden Harun Yakar, o günleri aydınlatabilmek için Umut’a ihtiyaç duyar. Yıllar sonra yolları kesişen ikili, yeni bir anlaşma yaparlar.

Yeniden yargılamanın ilk duruşması yaklaşırken, iki taraf için de zaman daralmaya başlar. Umut ilk duruşmada istediğini alabilecek midir?

Kanal D Taş Kağıt Makas 12. bölüm izle

TAŞ KAĞIT MAKAS DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Dizinin kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi isimler yer alıyor.

TAŞ KAĞIT MAKAS YENİ BÖLÜM İZLE

Taş Kağıt Makas dizisinin Kanal D'de 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

TAŞ KAĞIT MAKAS 12. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ