Survivor izle! 23 Nisan Salı TV8 Survivor izle

HABER MERKEZİ
Survivor Survivor All Star TV8
Survivor izle! 23 Nisan Salı TV8 Survivor izle

TV8 canlı yayın izleme linki burada! TV8 Survivor All Star, Survivor Panorama, Survivor Ekstra, Masterchef Türkiye gibi programlarla seyircilerinin karşısına çıkıyor İşte tv8 frekans bilgileri, TV8 canlı izle linki...

Survivor All Star 2024 kaldığı yerden nefesleri kesmeye devam ediyor. All Star'a damga vuran yarışmacıları izlemek isteyen izleyiciler canlı olarak yayını takip etmek istiyor. İşte, 23 Nisan Salı TV8 Survivor HD izleme linki!

ACUN ILICALI STARTI VERDİ

1 Ocak'ta izleyici ile buluşacak olan yarışmanın açılışını yapan Acun Ilıcalı "SMS yok... Her koyun kendi bacağından asılacak. Kimleri suçlayamayacaksınız. İyiyseniz sonuna kadar gidebileceksiniz. Nagihan Karadere'nin hayalleri gerçek oluyor. Onu anca kendi başarısızlığı eleyecek. Orada da ne bahaneler duyacağız bilmiyorum ama..." diyor.

Yayında Survivor'la ilgili konuşan ve yarışmacılara performans gösterebilmeleri için haftalık az bir öğün verildiğini belirten Ilıcalı, "Survivor sportif bir şov! Futbol sezonu gibi. Survivor'ın bir sezonu 12-13 milyon dolara mal oluyor, bunu yapabilmemiz için sürenin biraz uzun olması gerekiyor. Dominik cumhurbaşkanıyla yakın bir ilişkimiz var çünkü ülkeye sağladığımız katkının da farkındalar Dominikliler. Bizi iyi karşılıyorlar, Dominik'i tanıtıyoruz bir yandan da" dedi.

1 Ocak'ta yayın hayatına başlayan olan Survivor'ın sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek.

KIRMIZI TAKIM

Çağan Atakan Arslan

Hilmi Cem İntepe

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Merve Aydın

Sercan Yıldırım

Pınar Saka

Gizem Memiç

Aleyna Kalaycıoğlu

Yunus Emre Özden

Bozok Gören

Özgür Tetik

Nefise Karatay

Mustafa Kemal Kurt

MAVİ TAKIM

Hakan Hatipoğlu

Furkan Kızılay

Ogeday Girişken

Seda Ocak

Aysu Keskin

Damla Can

Yasin Obuz

Ece Begüm Yücetan

Berna Canbeldek

Yiğit Poyraz

Yağmur Banda

Uğurtan Dora

Yaman Keleş

SURVİVOR CANLI İZLEME LİNKİ

Survivor 2024'ü TV 8 platformlarından izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Survivor 2024 programının son bölümünü izleyebilirsiniz.

SURVİVOR İZLE