Survivor canlı izle! 24 Şubat Cumartesi TV8 Survivor izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Survivor Survivor All Star Dizi Haberleri TV8
Survivor canlı izle! 24 Şubat Cumartesi TV8 Survivor izle

TV8 canlı yayın izleme linki burada! TV8 Survivor All Star, Survivor Panorama, Survivor Ekstra, Masterchef Türkiye gibi programlarla seyircilerinin karşısına çıkıyor İşte tv8 frekans bilgileri, TV8 canlı izle linki...

Survivor All Star 2024 kaldığı yerden nefesleri kesmeye devam ediyor. All Star'a damga vuran yarışmacıları izlemek isteyen izleyiciler canlı olarak yayını takip etmek istiyor. İşte, 24 Şubat Cumartesi TV8 Survivor HD izleme linki!

ACUN ILICALI STARTI VERDİ

1 Ocak'ta izleyici ile buluşacak olan yarışmanın açılışını yapan Acun Ilıcalı "SMS yok... Her koyun kendi bacağından asılacak. Kimleri suçlayamayacaksınız. İyiyseniz sonuna kadar gidebileceksiniz. Nagihan Karadere'nin hayalleri gerçek oluyor. Onu anca kendi başarısızlığı eleyecek. Orada da ne bahaneler duyacağız bilmiyorum ama..." diyor.

Yayında Survivor'la ilgili konuşan ve yarışmacılara performans gösterebilmeleri için haftalık az bir öğün verildiğini belirten Ilıcalı, "Survivor sportif bir şov! Futbol sezonu gibi. Survivor'ın bir sezonu 12-13 milyon dolara mal oluyor, bunu yapabilmemiz için sürenin biraz uzun olması gerekiyor. Dominik cumhurbaşkanıyla yakın bir ilişkimiz var çünkü ülkeye sağladığımız katkının da farkındalar Dominikliler. Bizi iyi karşılıyorlar, Dominik'i tanıtıyoruz bir yandan da" dedi.

1 Ocak'ta yayın hayatına başlayan olan Survivor'ın sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek.

MAVİ TAKIM

- Nefise Karatay

- Seda Ocak

- Begüm Yücetan

- Sahra Işık

- Seda Aktuğlu

- Damla Can

- Hakan Hatipoğlu

- Yiğit Poyraz

- Yasin Obuz

- Özgür Tetik

- Yunus Emre

- Ogeday Girişken

KIRMIZI TAKIM

- Pınar Saka

- Merve Aydın

- Nagihan Karadere

- Gizem Memiç

- Aleyna Kalaycıoğlu

- Berna Canbeldek

- Doğukan Manço

- Furkan Kızılay

- Ersin Korkut

- Sercan Yıldırım

- Turabi

- Bozok Gören

- Nihat Altınkaya

SURVİVOR CANLI İZLEME LİNKİ

Survivor 2024'ü TV 8 platformlarından izleyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Survivor 2024 programının son bölümünü izleyebilirsiniz.

SURVİVOR İZLE