Selahaddin Eyyubi dizisi izle! TRT1 Selahaddin Eyyubi 12. bölüm izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
TRT Dizi Haberleri Dizi izle
Selahaddin Eyyubi dizisi izle! TRT1 Selahaddin Eyyubi 12. bölüm izle

Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni bölümü 12 Şubat 2024 Pazartesi günü TRT1'de yayınlandı. Selahaddin Eyyubi'in 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Selahaddin Eyyubi yeni bölüm izle linki.

Selahaddin Eyyubi dizisi yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler izleme ekranını sorguluyorlar. Ekranların sevilerek izlenen dizisi Selahaddin Eyyubi'nin yeni bölümü yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda yer alıyor. İşte TRT1 Selahaddin Eyyubi 12. bölüm izle linki...

SELAHADDİN EYYÜBİ 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Beklenmedik bir mucize gerçekleşmiş ve Karategin’in kurtardığı Selahaddin sağ salim bulunmuştur. Yarım bıraktığı işi tamamlayıp Selahaddin’i öldürmek isteyen Gabriel ise Selahaddin’in yoldaşları ve ağabeyi Turanşah tarafından kıskıvrak yakalanmıştır. Artık Selahaddin ayaklanacak ve Askalan’ın fethi gerçekleşecektir.

Gabriel ise layığını bulacak ve Selahaddin’e yaptıklarının hesabını verecektir. Ancak bir anda Dağın Efendisi ortaya çıkar ve Gabriel’i ortasına düştüğü ölüm çemberinden kurtarır. Selahaddin ise her ne kadar Askalan’ı fethetmek için yanıp tutuşsa da aklında tek bir şey vardır… Süreyya… Askalan’da düşmanlarının elinde esaret altındadır Süreyya. Üstelik onu Askalan kuşatmasının gerçekleşmemesi için koz olarak kullanıyorlardır. Bir yanda küfre son vermek isteyen Sultan Nureddin ordusunu kuşatmaya hazırlarken diğer yanda Selahaddin adeta zamanla yarışacak ve Süreyya’yı ölümün pençesinden kurtarmak için kendisini tehlikenin ortasına atacaktır.

Selahaddin, düşmanlarının tuzaklarını aşıp Süreyya’yı kurtarabilecek midir? Sultan Nureddin ve Selahaddin kutlu fetih yolunda Gregor, Viktorya ve Dağın Efendisi’nin hangi ölümcül tuzaklarıyla karşılaşacaklardır? Haçlı cephesinin şeytani oyunlarına rağmen Hadis-i Şerif’e mazhar olmuş Askalan haçlı zulmünden kurtulacak mıdır?

TRT1 Selahaddin Eyyubi 12. bölüm izle

SELAHADDİN EYYÜBİ YENİ BÖLÜM İZLE

TRT 1 ekranlarında 12 Şubat 2024 Pazartesi günün yayınlanan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisin 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ 12. BÖLÜM İZLE