Sandık Kokusu 24. Bölüm İzle Full Show TV Sandık Kokusu yeni bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Sandık Kokusu Show TV Dizi Haberleri
Sandık Kokusu 24. Bölüm İzle Full Show TV Sandık Kokusu yeni bölüm tek parça izle

Sandık Kokusu dizisinin yirmi dördüncü bölümü 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Show TV'de yayınlandı. Sandık Kokusu'nun 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Sandık Kokusu yeni bölüm izle.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sandık Kokusu dizisinin yeni bölümünün ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Show TV dizisi olan 'Sandık Kokusu'nun dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Show TV Sandık Kokusu 24. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SANDIK KOKUSU 23. BÖLÜM KONUSU

Mahkeme çıkışı Reha ve Karsu arasında bir arbede yaşanır. Karsu yıkılmıştır, kaybedecek bir şeyi kalmamıştır. Reha’nın ise geri adım atmaya niyeti yoktur.

Karsu’nun çocuklarla iletişimini kesmek için her türlü yola başvurur.

Mert, Irmak’a çalıştığı mekânda iş ayarlar. Filiz de estetikçisi Serdar ile çalışmaya başlar.

Karsu ise Atilla ile son kez konuşmaya karar verir. Olanlarla tek başına mücadele etmek için Atilla’dan gitmesini ister.

Show TV Sandık Kokusu 24. bölüm izle

SANDIK KOKUSU DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi sevilen isimlerin başrolde yer aldığı dizi çarşamba günleri yayınlanacak. Kadroda ayrıca Kayhan Açıkgöz, Seda Türkmen, Ergun Kuyucu, Şahin Sancak ve Levent Can yer alacak.

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM İZLE

Sandık Kokusu dizisinin Show TV'de 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

SANDIK KOKUSU 24. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ