Sandık Kokusu 23. Bölüm İzle Full Show TV Sandık Kokusu yeni bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Sandık Kokusu Show TV Dizi Haberleri
Sandık Kokusu 23. Bölüm İzle Full Show TV Sandık Kokusu yeni bölüm tek parça izle

Sandık Kokusu dizisinin yirmi üçüncü bölümü 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü Show TV'de yayınlandı. Sandık Kokusu'nun 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Sandık Kokusu yeni bölüm izle.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sandık Kokusu dizisinin yeni bölümünün ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Show TV dizisi olan 'Sandık Kokusu'nun dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Show TV Sandık Kokusu 23. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SANDIK KOKUSU 22. BÖLÜM KONUSU

Hasan, gerçekleşen telefon konuşmasından sonra Karsu’ya bir şey belli etmemeye çalışarak kitapçıdan ayrılır. Süleyman’ın dediklerini yapmaktan başka çareleri yoktur.

Atilla, Deniz’i almak için Süleyman’ın mekanına gider ve son bir sevkiyat için anlaşırlar.

Sağ salim kurtulan Deniz, annesini daha fazla korkutmak istemediği için olanları söylemek istemese de yaşadığı travmayı daha fazla saklayamaz.

Karsu bunu öğrendiğinde Atilla’ya tepkisi çok sert olur. Reha’ya olanları anlatmak zorunda kalan Karsu ondan hiç beklemediği bir darbe alacaktır.

Show TV Sandık Kokusu 23. bölüm izle

SANDIK KOKUSU DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi sevilen isimlerin başrolde yer aldığı dizi çarşamba günleri yayınlanacak. Kadroda ayrıca Kayhan Açıkgöz, Seda Türkmen, Ergun Kuyucu, Şahin Sancak ve Levent Can yer alacak.

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM İZLE

Sandık Kokusu dizisinin Show TV'de 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

SANDIK KOKUSU 23. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ