Sakla Beni 23. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni yeni bölüm tek parça ful dizi izle

HABER MERKEZİ
Star TV Dizi Haberleri Sakla Beni
Sakla Beni 23. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni yeni bölüm tek parça ful dizi izle

Sakla Beni dizisinin yirmi üçüncü bölümü 4 Nisan 2024 Perşembe günü Star TV'de yayınlandı. Sakla Beni'nin 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sakla Beni dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen STAR tv dizisi olan 'Sakla Beni'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu ele aldık. İşte Star tv Sakla Beni 23. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SAKLA BENİ 22. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Naz'ın boşandıklarını söylemesi Filiz'i sarsarken onun bu haberi kendi başına duyurması Mete'yi öfkelendirir. Ailelerin gündemine bomba gibi düşen bu gelişmeyle tüm tepkilerin odağı haline gelen Mete ve Naz, onlara sağlanan maddi imkânlardan feragat etmeye mecbur kalırlar.

Mete ve İncila, geleceğe dair onları heyecanlandıracak adımlar atmanın hazırlığındadır. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren Naz, gerçek hayatın düşündüğü kadar kolay olmadığı gerçeğiyle yüzleşirken ona yardımcı olmak isteyen Kadir, kendince bir yol bulur.  Kadir ve Naz arasındaki yakınlık git gide daha da güçlenirken bu durum herkesin dikkatini çekmeye başlar.

Mete ile İncila arasında bir şeyler olduğunu öğrenen Kont Ziya ise durumla ilgilenmeye karar verir. Birbirlerine kavuşacakları günler için çabalayan Mete ve İncila, onlar için çok daha başka planlar yapıldığından habersizdir.

star tv Sakla Beni 23. bölüm izle

SAKLA BENİ OYUNCU KADROSU

Uraz Kaygılaroğlu

Cemre Baysel

Asude Kalebek

Şenay Gürler

Ceyda Düvenci

Nilüfer Açıkalın

Sevinç Erbulak

Gökşen Ateş

Kamil Güler

Nizam Namidar

Sera Tokdemir

Edip Saner

Açelya Devrim Yılhan

Sıla Korkmaz

Emine Uyar

Tamer Levent

SAKLA BENİ DİZİSİ GERÇEK HİKAYE Mİ, UYARLAMA MI?

Sakla Beni dizisi uyarlama değil. Gerçek bir senaryosu var. Dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor.

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM İZLE

Sakla Beni dizisinin Star TV'de 4 Nisan 2024 Perşembe günü yayınlanan 23. bölümünü ( yirmi üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SAKLA BENİ 23. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ