Sakla Beni 17. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on altıncı bölüm tek parça ful dizi izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Sakla Beni Star TV Dizi Haberleri
Sakla Beni 17. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on altıncı bölüm tek parça ful dizi izle

Sakla Beni dizisinin on yedinci bölümü 22 Şubat 2024 Perşembe günü Fox tv'de yayınlandı. Sakla Beni'nin 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Sakla Beni yeni bölüm izle.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sakla Beni dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen STAR tv dizisi olan 'Sakla Beni'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu ele aldık. İşte Star tv Sakla Beni 17. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SAKLA BENİ 16. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kendisinden saklanan büyük gerçeği öğrenmenin şokunu yaşayan İncila, yıllardır ona çektirdikleri acılar için herkese çok öfkelidir. İncila'ya dair gerçeği öğrenen Atıf, torununun kendi evinde hizmetçi olarak yaşamasına sebep olduğu için Ziya'ya büyük bir tepki gösterir. Ziya yaşanan bu durumdan büyük bir suçluluk duyarken, İncila yalnız kalma ihtiyacı hisseder. Mete onunla konuşabilmek için bir yol bulmaya çalışsa da İncila'ya en büyük destek Kadir'den gelir. Naz bebeği hakkında kritik bir kararın eşiğindedir. Mete ise bu konudaki gerçek hislerini söyleyemiyor olmanın sıkıntısını yaşar. Evde dengelerin değişiyor olmasından ve gözden düşmekten kaygılanan Naz, İncila'nın yıllardır tanıdığı haliyle kalmasını isterken, İncila artık hiçbir şeyin aynı olmayacağının sinyallerini verir.

Sakla Beni 17. Bölüm İzle

SAKLA BENİ OYUNCU KADROSU

Uraz Kaygılaroğlu

Cemre Baysel

Asude Kalebek

Şenay Gürler

Ceyda Düvenci

Nilüfer Açıkalın

Sevinç Erbulak

Gökşen Ateş

Kamil Güler

Nizam Namidar

Sera Tokdemir

Edip Saner

Açelya Devrim Yılhan

Sıla Korkmaz

Emine Uyar

Tamer Levent

SAKLA BENİ DİZİSİ GERÇEK HİKAYE Mİ, UYARLAMA MI?

Sakla Beni dizisi uyarlama değil. Gerçek bir senaryosu var. Dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor.

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM İZLE

Sakla Beni dizisinin Star TV'de 22 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan 16. bölümünü ( on yedinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SAKLA BENİ 17. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ