Sakla Beni 16. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on altıncı bölüm tek parça ful dizi izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Sakla Beni Star TV Dizi Haberleri
Sakla Beni 16. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on altıncı bölüm tek parça ful dizi izle

Sakla Beni dizisinin on altıncı bölümü 15 Şubat 2024 Perşembe günü Fox tv'de yayınlandı. Sakla Beni'nin 16. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Sakla Beni yeni bölüm izle.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sakla Beni dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen STAR tv dizisi olan 'Sakla Beni'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu ele aldık. İşte Star tv Sakla Beni 16. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SAKLA BENİ 15. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Cemil'e yardım etmek isteyen İncila tehlikeli bir işe kalkışırken, Gülten'in Cemil'i görmesi işleri daha da zorlu hale getirir. Dedesinin tavırlarından rahatsız olan Mete, her şeyi göze alarak Kont Ziya'ya rest çeker. İncila'ya dair gizli planları Ozan tarafından ortaya dökülen Naz, Atıf'ın karşısında zor durumda kalır. Cemil’in evde gizlendiğini öğrenen Mete, bir yandan babasız büyümüş olmanın acısını ve öfkesini yaşarken, bir yandan da Cemil'e yardım etmeye mecbur kalır.  Aile içindeki dengeleri yeniden sağlamak isteyen Naz, Kont Ziya'yı iş birliği yapmaya zorlayacak bir hamle yapar. Fakat Ziya'nın herkesi şaşırtacak daha başka bir planı vardır.

Star tv Sakla Beni 16. bölüm izle

SAKLA BENİ OYUNCU KADROSU

Uraz Kaygılaroğlu

Cemre Baysel

Asude Kalebek

Şenay Gürler

Ceyda Düvenci

Nilüfer Açıkalın

Sevinç Erbulak

Gökşen Ateş

Kamil Güler

Nizam Namidar

Sera Tokdemir

Edip Saner

Açelya Devrim Yılhan

Sıla Korkmaz

Emine Uyar

Tamer Levent

SAKLA BENİ DİZİSİ GERÇEK HİKAYE Mİ, UYARLAMA MI?

Sakla Beni dizisi uyarlama değil. Gerçek bir senaryosu var. Dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor.

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM İZLE

Sakla Beni dizisinin Star TV'de 15 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan 16. bölümünü ( on altıncı bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SAKLA BENİ 16. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ