Sakla Beni 15. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on beşinci bölüm tek parça ful dizi izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Sakla Beni Star TV Dizi Haberleri Dizi izle
Sakla Beni 15. Bölüm İzle Star Tv Sakla Beni on beşinci bölüm tek parça ful dizi izle

Sakla Beni dizisinin on beşinci bölümü 8 Şubat 2024 Perşembe günü Fox tv'de yayınlandı. Sakla Beni'nin 15. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Sakla Beni yeni bölüm izle.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sakla Beni dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen STAR tv dizisi olan 'Sakla Beni'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu ele aldık. İşte Star tv Sakla Beni 15. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

SAKLA BENİ 14. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İncila ile babasını yan yana gören Mete şaşkınlık içinde durumu anlamaya çalışır. Geçmişte ona ve annesine yaşattığı büyük acılardan dolayı babasına büyük bir öfke duyan Mete, Cemil'in İncila'ya şantaj yaptığını öğrenince çileden çıkar. Naz'ın kolyesini çalmakla suçladığı İncila, evdekiler tarafından günah keçisi ilan edilirken, herkesten borç istediğinin ortaya çıkması okların tamamen onun üzerine çevrilmesine neden olur. Babasının peşine düşen Mete, onunla büyük bir yüzleşme yaşarken, İncila'nın desteğini hissetmek ona iyi gelir. Naz’la birlikte dedesinin öfkesine maruz kalan Mete, babasının Kont Ziya hakkında söylediği sözlerin gerçek olabileceğinden kuşkulanmaya başlar. Başı büyük bir belada olan Cemil, İncila'dan onu çok sıkıntıya sokabilecek bir yardım talebinde bulunur.

Star tv Sakla Beni 15. bölüm izle

SAKLA BENİ OYUNCU KADROSU

Uraz Kaygılaroğlu

Cemre Baysel

Asude Kalebek

Şenay Gürler

Ceyda Düvenci

Nilüfer Açıkalın

Sevinç Erbulak

Gökşen Ateş

Kamil Güler

Nizam Namidar

Sera Tokdemir

Edip Saner

Açelya Devrim Yılhan

Sıla Korkmaz

Emine Uyar

Tamer Levent

SAKLA BENİ DİZİSİ GERÇEK HİKAYE Mİ, UYARLAMA MI?

Sakla Beni dizisi uyarlama değil. Gerçek bir senaryosu var. Dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor.

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM İZLE

Sakla Beni dizisinin Star TV'de 8 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan 15. bölümünü ( on beşinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SAKLA BENİ 15. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ