Safir 24. Bölüm İzle Full! atv Safir yeni bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Safir Dizi Haberleri atv
Safir 24. Bölüm İzle Full! atv Safir yeni bölüm tek parça izle

Safir dizisinin yirmi dördüncü bölümü 12 Şubat 2024 Pazartesi günü ATV'de yayınlandı. Safir'in 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Safir yeni bölüm izle.

Safir dizisi yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler izleme ekranını sorguluyorlar. Ekranların yeni dizisi Safir'in başrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay yer alıyor. İşte atv Safir 24. bölüm izle linki...

SAFİR 23. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Yaman'dan Ateş'i zora sokacak hamle

Ömer ve Şermin için düzenlenen yemek davetine el ele katılan ve bir çift gibi görünen Feraye ve Ateş, geceye damgasını vurur. Yaman dayanamaz ve Feraye'ye tüm bu olanlar için hesap sorar.

Feraye'yi oynamaya zorladığı evlilik oyunundan sonra Güneş'e bir açıklama borçlu olan Ateş, ona karşı ikili oynar. Feraye'nin Ateş'e tamamen boyun eğmek ve Yaman'dan vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Ateş'in elindeki Yaman'ın itiraf videosunu bulmak ister. Bunun için beklenmedik birinden yardım alır.

Büyük Hala Kamuran, Gülsoy ailesinin başına gelenleri öğrenmek isteyince aile arasında zorlu bir yüzleşme yaşanır. Kamuran kontrolü ele almak ister. Şirketi ele geçirmek için tüm kozlarını oynayan Ateş, Yaman tarafından hüsrana uğrar.

Ateş ve Feraye evliliğine dair Gülfem'in kafasında soru işaretleri oluşur. Bu durumun üstüne giderken Gülfem'in başına gelenler herkesi şoka uğratır.

Annesine olanlardan Ateş'i sorumlu tutan Yaman, Ateş'le ilgili elindeki gizli bilgiyi kullanmaya karar verince işler oldukça karışır.

atv Safir 24. bölüm izle

SAFİR OYUNCULARI KİMLER?

Safir dizisinin oyuncu kadrosunda;

İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda B

SAFİR YENİ BÖLÜM İZLE

Safir dizisinin atv'de 12 Şubat günü yayınlanan 24. bölümünü ( Safir yirmi dördüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SAFİR 24. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ