Mehmed: Fetihler Sultanı 13. Bölüm İzle Full TRT1 Mehmed: Fetihler Sultanı on üçüncü bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Mehmed: Fetihler Sultanı TRT Dizi Haberleri
Mehmed: Fetihler Sultanı 13. Bölüm İzle Full TRT1 Mehmed: Fetihler Sultanı on üçüncü bölüm tek parça izle

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin on üçüncü bölümü 28 Mayıs 2024 Salı günü TRT1'de yayınlandı. Mehmed: Fetihler Sultanı''nın 13. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen TRT1 dizisi olan 'Mehmed: Fetihler Sultanı'nın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte TRT1 Mehmed: Fetihler Sultanı 13. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

MEHMED:FETİHLER SULTANI 12. BÖLÜM KONUSU

Mehmed’in ateşlemek için geldiği top infilak eder, ortalık can pazarına döner. Mehmed hızla bölgeden uzaklaştırılır, ancak bu Mehmed’in yaşayacağı hüsranlardan sadece biridir. Hisara yapılan baskın ve Mara’nın kaçırılması Mehmed’i umutsuzluğa itmiştir. Mehmed bu cendereden nasıl çıkacaktır? Mehmed ihanet edenden de gaflete düşenden de hesabını soracaktır.

Konstantinos ise Mara’yı kaçırma planını gerçekleştirmiş, Mara’yı kendisiyle evlenmeye ikna etmeye çalışmaktadır. Mara ise asil bir Osmanlı hatunu gibi Konstantinos’a karşı dik duracaktır? Bu meselede kimin istediği olacak? Orhan ise Bali’den öcünü almak üzeredir, Bali’nin sonu geldi mi?

Harem’den Mara’yı uzaklaştırarak kendine alan açan Hala Sultan’ın şimdiki hedefi nedir? Buna karşı Bahar ve Gülşah’ın bir hamlesi olacak mı, yoksa Hala Sultan’ın haremde devri mi başlayacak haremde?

TRT1 Mehmed: Fetihler Sultanı 13. bölüm izle

MEHMED:FETİHLER SULTANI OYUNCULARI

Serkan Çayoğlu-Sultan Mehmed

Selim Bayraktar-Çandarlı

Fikret Kuşkan-Notaras

Tuba Ünsal-Mara Hatun

Seçkin Özdemir-Konstantinos

Teoman Kumbaracıbaşı-Sultan Murad

Emine Ün-Halime Hatun

Kenan Çoban-Malkoçoğlu Bali Bey

Açelya Akkoyun-Hüma Hatun

Volkan Keskin-Demetrios

Esila Umut-Eleni

Bülent Alkış-Şehabeddin

Ayşegül Günay-Helena Dragas

Cebrail Esen-Reyhan Ağa

Tolga Akkaya-Saltuk

MEHMED:FETİHLER SULTANI YENİ BÖLÜM İZLE

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin TRT1 'de 28 Mayıs 2024 Salı günü yayınlanan 13. bölümünü ( on üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

MEHMED:FETİHLER SULTANI 13. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ