Kuruluş Osman 162. Bölüm Tek Parça Full İzle... Kuruluş Osman yeni bölüm izle

HABER MERKEZİ
Kuruluş Osman atv Dizi Haberleri
Kuruluş Osman 162. Bölüm Tek Parça Full İzle... Kuruluş Osman yeni bölüm izle

Kuruluş Osman dizisinin son bölümü ATV'de yayınlandı. 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanan 162. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 162. bölümü 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte atv Kuruluş Osman 162. bölüm izle linki. (Dizi izle)

KURULUŞ OSMAN 161. BÖLÜMDE NE OLDU?

OSMAN BEY'İN TİCARET HAMLESİ!

Osman Bey; Bursa, İznik ve Konstantiniyye ile olan ticareti durdurduğunu ilan eder. Uç Pazar'a da el koymuştur. Yakup Bey, Osman Bey'in bu hamlesine karşılık ne yapacaktır?

KONSTANTİN PALEALAGOS KİMDİR?

Ulcay, Konur ve Boran obadan kaçmıştır. Yollarını Konstantin Palealagos'un adamları keser. Ulcay'ın dostum dediği Konstantin Palealagos kimdir?

GÜNDÜZ BEY'İN SON YOLCULUĞU

Uç Pazar'a el konulmasıyla birlikte Osman Bey'in zafer üzerine zafer elde etmesi Kayı Obası'nda bir şenlik havası estirmektedir. Fakat Gündüz Bey'in baskın yeme haberiyle sevinçleri kursaklarında kalır. Babasının haberini alan Elçim Hatun ne yapacaktır?

İBRAHİM BEY VE MELİKE HATUN'UN OYUNU ORTAYA ÇIKACAK MI?

Bala Hatun sahte kadı oyununu İbrahim Bey'in yüzüne vurur. Melike Hatun'un foyası ortaya çıkacak mıdır? İbrahim Bey bütün bu olanlardan sonra ne yapacaktır?

ALAEDDİN BEY, GONCA HATUN VE YAKUP BEY ARASINDA NELER OLACAK?

Gonca Hatun ve Alaeddin Bey, Yakup Bey'le karşılaşırlar. Yakup Bey, Gonca'ya karşı öfkesini kusarken Alaeddin Bey ise Gonca'nın yanında durur. Bu gerilim nereye varacaktır?

OSMAN BEY'İN KARARI

Öte yanda Osman Bey, Bizans'a savaş açtığını ilan eder. Osman Bey'in bu kararını tetikleyen etken nedir?

atv Kuruluş Osman 162. bölüm izle

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM İZLE

29 Mayıs 2024 Çarşamba günü ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinin 162. Bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki...

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ 162. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ