Kül Masalı 8. Bölüm İzle Full TRT 1 Kül Masalı sekizinci bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Kül Masalı Dizi Haberleri
Kül Masalı 8. Bölüm İzle Full TRT 1 Kül Masalı sekizinci bölüm tek parça izle

Kül Masalı dizisinin sekizinci bölümü 18 Nisan 2024 Perşembe günü TRT 1'de yayınlandı. Kül Masalı'nın 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Kül Masalı dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen TRT 1 dizisi olan 'Kül Masalı'nın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte TRT 1 Kül Masalı 8. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

KÜL MASALI DİZİSİ 7. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Jale’nin cinayet suçlaması sebebiyle gözaltına alınması Giraylı köşkünde bir bomba etkisi yaratır. Cemil, Arat ve Jale’nin verdiği ifadeler üzerine yeterli kanıtı olmadığı için onları bırakmak zorunda kalır. Ancak elde ettiği bu yeni ve önemli bilginin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Tufan’ın söylediklerinden etkilenen Behiye ablasını Arat’a karşı uyarmak ister.

Son yaşadığı olayın etkisiyle Arat’a güvenmeyi seçen Özge Behiye’nin uyarılarını ciddiye almaz. Jale’nin sakladığı korkunç sırrı öğrenen Neveser büyük hayal kırıklığı yaşar. Artık Jale’ye olan bakış açısı tamamen değişmiştir. Evdeki en büyük müttefiğini kaybeden Jale ise iyice köşeye sıkışmıştır. Köşkte kalabilmek uğruna ruhunda derin yaralar açan, çocukluk kabuslarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kalır.

Arat ise Jale’nin yalanlarını gün yüzüne çıkarmak için yeni bir yol izlemeye karar verir. Böylece kaza gecesi yaşananlar yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlar. Jale ile yüzleşmeye karar veren Erhan onu evine davet eder.

Erhan’ın Jale hakkında bildikleri Avrupa'da geçirdiği yıllardan çok daha fazlasıdır. Erhan Jale’nin en büyük sırrını ifşa ederken beş yıl öncesinden gelen tehlikeli bir düşman Özge’yle görüşmek için Giraylı köşkünü ziyaret eder. Ansızın ortaya çıkan bu davetsiz misafir Özge’nin Arat’a olan tüm inancını kökünden sarsmak üzeredir.

TRT 1 Kül Masalı 8. bölüm izle

KÜL MASALI OYUNCU KADROSU

Gökhan Alkan

Sevda Erginci

Başak Gümülcinelioğlu

Hülya Darcan

Ushan Çakır

Özgür Çevik

Gizem Güneş

Gizem Kala

Emre Can Kutlu

Berfu Öngören

İlker Sami Kılıç

Kahraman Sivri

Handan Yıldırım

Güner Özkul

Elif Hüsna İnce

Gül Kıraç

KÜL MASALI YENİ BÖLÜM İZLE

Kül Masalı dizisinin TRT 1'de 18 Nisan 2024 Perşembe günü yayınlanan 8. bölümünü ( sekizinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

KÜL MASALI 8. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ