Kül Masalı 2. Bölüm İzle Full TRT 1 Kül Masalı ikinci bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Kül Masalı TRT Dizi Haberleri
Kül Masalı 2. Bölüm İzle Full TRT 1 Kül Masalı ikinci bölüm tek parça izle

Kül Masalı dizisinin ikinci bölümü 22 Şubat 2024 Perşembe günü TRT 1'de yayınlandı. Kül Masalı'nın 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Kül Masalı ikinci bölüm izle.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Kül Masalı dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen TRT 1 dizisi olan 'Kül Masalı'nın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte TRT 1 Kül Masalı 2. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

KÜL MASALI DİZİSİ 1. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazı bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır.

Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

TRT 1 Kül Masalı 2. bölüm izle

KÜL MASALI OYUNCU KADROSU

Gökhan Alkan

Sevda Erginci

Başak Gümülcinelioğlu

Hülya Darcan

Ushan Çakır

Özgür Çevik

Gizem Güneş

Gizem Kala

Emre Can Kutlu

Berfu Öngören

İlker Sami Kılıç

Kahraman Sivri

Handan Yıldırım

Güner Özkul

Elif Hüsna İnce

Gül Kıraç

KÜL MASALI İLK BÖLÜM İZLE

Kül Masalı dizisinin TRT 1'de 22 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan 2. bölümünü ( ikinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

KÜL MASALI 2. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ