Kirli Sepeti 19. Bölüm İzle Full Fox tv Kirli Sepeti yeni bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Kirli Sepeti FOX Dizi Haberleri
Kirli Sepeti 19. Bölüm İzle Full Fox tv Kirli Sepeti yeni bölüm tek parça izle

Kirli Sepeti dizisinin 19. bölümü 11 Şubat 2024 Pazar günü Fox tv'de yayınlandı. Kirli Sepeti'nin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Kirli Sepeti son bölüm izle.

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kirli Sepeti dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Fox tv dizisi olan 'Kirli Sepeti'in dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Fox tv Kirli Sepeti 19. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

KİRLİ SEPETİ 18. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hayalleri ile aralarında duran tek engelin de ortadan kalktığını sanan Songül, Hayriye ve Medine’yi ayrı ayrı süprizler beklemektedir. Hayriye, ne pahasına olursa olsun Songül’ü kurtarmaya kararlıdır fakat bu sefer başına açtığı beladan kurtuluşu pek mümkün görünmemektedir. Aşkı ile dostu arasında bir seçim yapması gereken Medine, yalnızca birine karşı dürüst kalmayı başarabilir. Her biri kendi başlarına açılan dertlerle mücadele ederlerken birbirlerinin yardımlarına koşmaları gecikir. Peki bu gecikme beraberinde bir yenilgi getirecek midir?

Kirli Sepeti 19. Bölüm İzle

KİRLİ SEPETİ KADROSU

Kirli Sepeti dizisinin kadrosunda Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçen, Deniz Sarıkaş, Nihan Doğa ve Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM İZLE

Benim Güzel Ailem dizisinin Fox tv'de 11 Şubat 2024 Pazar günü yayınlanan 19. bölümünü (Kirli Sepeti on dokuzuncu bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

KİRLİ SEPETİ 19. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ