İnci Taneleri 14. Bölüm İzle Full Kanal D İnci Taneleri yeni bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
İnci Taneleri Kanal D Dizi Haberleri
İnci Taneleri 14. Bölüm İzle Full Kanal D İnci Taneleri yeni bölüm tek parça izle

İnci Taneleri dizisinin on dördüncü bölümü 9 Mayıs 2024 Perşembe günü Kanal D'de yayınlandı. İnci Taneleri'nin 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan İnci Taneleri dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Kanal D dizisi olan 'İnci Taneleri'nin dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Kanal D İnci Taneleri 14. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka'nın başrollerinde yer aldığı 'İnci Taneleri' bu akşam Kanal D'de izleyicilerle buluşacak.

İNCİ TANELERİ 13. BÖLÜM KONUSU

2 Mayıs Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 13. bölümünde Azem, kızı Nehir tarafından takip ediliyor!

Dilber, Azem’e olan kırgınlığını sürdürürken Yıldız ile iş kurmaya karar verir. Ayça tesadüfen fark edilen yeteneği ile okulun bahar şenliklerinde görev alır. Ama bu onun için hiç kolay olmayacaktır.

Ayça’nın kaygıları, Azem ile Piraye’yi yeniden birbirine yakınlaştıracaktır. Cihan, hayatının düzene girdiğini düşünürken Reyyaz’dan gelen teklif ile büyük bir kararın eşiğine gelir. Cevabı bulduğunu düşündüğü anda ise aşık olduğu kadına dair öğrendiği gerçek, tüm dengeleri değiştirecektir. 

Azem, Nehir'den ortaya çıkacak olan bir izi beklerken bir araba tarafından takip edildiğini anlıyor. Azem'i takip eden kızı mı?

Kanal D İnci Taneleri 14. bölüm izle

İNCİ TANELERİ YENİ BÖLÜM İZLE

İnci Taneleri dizisinin Kanal D'de 9 Mayıs 2024 Perşembe günü yayınlanan 14. bölümünü ( on dördüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

İNCİ TANELERİ 14. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ