Ben Bu Cihana Sığmazam 62. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm izle !

HABER MERKEZİ
Ben Bu Cihana Sığmazam atv Dizi Haberleri
Ben Bu Cihana Sığmazam 62. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm izle !

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 62. bölümü ATV ekranlarında 26 Mart 2024 günü yayınlandı. Dizinin altmışıncı bölümü internete yüklendi. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 62. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

ATV ekranlarından Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 62. bölümü yayınlandı. Dizinin elli sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam ile ilgili merak edilenler ve atv Ben Bu Cihana Sığmazam 62. bölüm izle linki... Dizi haberleri...

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 61. BÖLÜM KONUSU

Ateşkes bitti!

Cezayir, Erman'ın oğlu Serkan'ı Türkiye'ye getirir. Serkan, babasının hiç bilmediği karanlık yüzüyle tanışır. Cezayir, Serkan'ı aile içindeki özel törene dahil ederek şaşırtır. Erman, Cezayir'in kendisine yaptığı teklife Leyla'ya saldırarak cevap verir. Cezayir düşmanlarının saldırısına, hazırladığı sürpriz planla karşılık verir. Behçet ise bu kez farklı bir taktikle Cezayir'e saldırır ve onun en yakınındakilerden birini ele geçirmeyi başarır. Cezayir ve Erman nefeslerin tutulduğu rehine alışverişi için karşı karşıya geldiklerinde, Leyla'dan gelecek haber gerilimi doruğa çıkaracaktır.

atv Ben Bu Cihana Sığmazam 62. bölüm izle

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ BÖLÜM İZLE

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ATV'de 26 Mart günü yayınlanan 62. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır. İşte dizi izle linki...

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 62. BÖLÜM FULL İZLE