Bahar 2. Bölüm İzle Full Show TV Bahar ikinci bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Bahar Show TV Dizi Haberleri
Bahar 2. Bölüm İzle Full Show TV Bahar ikinci bölüm tek parça izle

Bahar dizisinin ikinci bölümü 20 Şubat 2024 Salı günü Show TV'de yayınlandı. Bahar'ın 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Bahar ikinci bölüm izle.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Bahar dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Show TV dizisi olan 'Bahar'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Show TV Bahar 2. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

BAHAR DİZİSİ 1. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır! Show TV’nin merakla beklenen, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizisi ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?' güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle bu akşam 20.00'de ekran yolculuğuna başlıyor.

Show TV Bahar 2. bölüm izle

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Demet Evgar Bahar Yavuzoğlu

Buğra Gülsoy Evren Yalkın

Mehmet Yılmaz Ak Timur Yavuzoğlu

Hatice Aslan Nevra Yavuzoğlu

Ecem Özkaya Rengin Çevik

BAHAR İLK BÖLÜM İZLE

Bahar dizisinin Show TV'de 20 Şubat 2024 Salı günü yayınlanan 2. bölümünü ( ikinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

BAHAR 2. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ