Bahar 13. Bölüm İzle Full Show TV Bahar on üçüncü bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Bahar Show TV Dizi Haberleri
Bahar 13. Bölüm İzle Full Show TV Bahar on üçüncü bölüm tek parça izle

Bahar dizisinin on üçüncü bölümü 21 Mayıs 2024 Salı günü Show TV'de yayınlandı. Bahar'ın 13. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Bahar yeni bölüm izle.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Bahar dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Show TV dizisi olan 'Bahar'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Show TV Bahar 13. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

BAHAR DİZİSİ 12. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Bahar, Timur’la yolunu ayırmaya kararlıdır ama bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır!

Nevra’nın başına gelen bir olay Timur ve Bahar’ı yan yana gelmeye mecbur bırakır. Diğer yandan Umay ve Aziz Uras düzenlerinin dağılmasıyla başa çıkmaya çalışır.

Aziz Uras, Zeynep’le ilgili yanlış bir karar verir. Bu karar Yavuzoğlu Ailesi’ni bir arada tutar. Timur bir yandan Selim’le uğraşırken bir yandan Aziz Uras’ı korumak zorundadır. Bahar ise önemli bir kararın eşiğindedir...

Bahar, ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz' görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren, her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Show TV Bahar 13. bölüm izle

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Demet Evgar Bahar Yavuzoğlu

Buğra Gülsoy Evren Yalkın

Mehmet Yılmaz Ak Timur Yavuzoğlu

Hatice Aslan Nevra Yavuzoğlu

Ecem Özkaya Rengin Çevik

BAHAR YENİ BÖLÜM İZLE

Bahar dizisinin Show TV'de 21 Mayıs 2024 Salı günü yayınlanan 13. bölümünü ( on üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

BAHAR 13. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ