Ateş Kuşları 44. Bölüm İzle! ATV canlı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Ateş Kuşları atv Dizi Haberleri Dizi izle
Ateş Kuşları 44. Bölüm İzle! ATV canlı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

Ateş Kuşları dizisinin kırk dördüncü bölümü 23 Şubat 2024 Cuma günü ATV'de yayınlandı. Ateş Kuşları'nın 44. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Ateş Kuşları 44. Bölüm İzle.

ATV'nin dizisi Ateş Kuşları'nın 44. bölümü 23 Şubat günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ateş Kuşları'nın kırk dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz...

Başrollerinde Hande Soral, İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan'ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi ATV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

ATEŞ KUŞLARI 43. BÖLÜMDE NE OLDU?

Zıpkın'ın geçmişinden yeni gelişmeler

Mercan'ın hamile olduğunu öğrenen Ateş Kuşları'nın sevinci, eve girip gördükleri manzara karşısında yerini şaşkınlığa bırakır. Sare'yle ayrı dünyaların insanları olduklarını düşünen Zıpkın, Ankara yolundan geri dönmüştür. Barbar'ın kendisini aldattığını düşünen Gülayşe, Sare'den ayrılan Zıpkın, hamile Mercan...

Keder ve sevincin bir arada yaşandığı evde, hayatın zorluklarını ve gerçeklerini her an enselerinde hisseden Ateş Kuşları; dümeni bir an olsun bırakmayan Ali önderliğinde geçimlerini sağlamanın yolunu bulurlar. Balık ekmek satacak, genişleyen ailelerini ayakta tutabilmek için gece gündüz çalışacaklardır. Evin kadınları da boş durmak istemez ve onlar da bir gelir kapısı bulurlar kendilerine. Bu, artık evin erkekleri ve kadınları arasındaki bir rekabettir; kim daha fazla kazanacaktır?

Barbar ve Gülayşe cephesinde dargınlık bir müddet sürer fakat gerçeğin ortaya çıkmasıyla Gülayşe mahcup olur. Gülayşe'ye dünyanın en güzel evlilik teklifi sözünü veren Barbar ise nişanlısının kıskançlığını büyük bir olgunlukla karşılayıp, sözünü gerçekleştirmek için kolları sıvar. İşlediği cinayetin ağırlığını her an içinde taşıyan ve bu yükle Ateş Kuşları'nın yanında daha fazla barınamayacağını düşünüp, itiraf mektubu bırakarak evden kaçan Sultan için kaçış o kadar da kolay değildir...

Mektubunun kimse tarafından okunmadığını düşünüp geri dönen Sultan'ı evde büyük bir sürpriz beklemektedir. Sare ayrılığının acısıyla günlerini gülümseyen bir ölü gibi geçiren Zıpkın'ın cephesindeyse geçmişiyle ilgili yeni gelişmeler vardır. Zıpkın, bilgisi ve iradesi dışında ilerleyen bu süreçten ve hayatıyla ilgili gerçeklerden ne zaman haberdar olacaktır?

Ateş Kuşları 44. Bölüm İzle

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM İZLE

Ateş Kuşları dizisinin ATV'de 23 Şubat günü yayınlanan 44. bölümünü (Ateş Kuşları yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

ATEŞ KUŞLARI 44. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ