Aldatmak 64. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle !

HABER MERKEZİ
Aldatmak atv Dizi Haberleri
Aldatmak 64. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle !

Aldatmak dizisinin 64. bölümü ATV ekranlarında 4 Nisan 2024 günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü internete yüklendi. Aldatmak dizisinin son bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

ATV ekranlarında Aldatmak dizisinin 64. bölümü yayınlandı. Dizinin elli dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Aldatmak ile ilgili merak edilenler ile birlikte Aldatmak yeni bölüm izle linki... Dizi izle... atv Aldatmak 64. bölüm izle.

Atv ekranlarının dizisi Aldatmak'ın ekran macerası devam ediyor. Dizi haberleri...

ALDATMAK 63. BÖLÜMDE NE OLDU?

Güzide, Sezai, Tarık üçgeninde yeni gelişmeler

Oylum'un sevgisine bir şans daha vermek isteyen Kahraman, yeniden hayal kırıklığına uğrar. Kahraman'ın verdiği büyük karar Mualla ile Oylum'u çatışmaya sürükleyecektir.

Serra'nın hırsını hafife alan Oltan, gittikçe köşeye sıkışır. Şansını zorlayan Serra ise bir dosta sığınır. Ancak Kaşifoğlu ailesiyle ilgili planları olan tek kişi Serra değildir.

Sezai'nin evden ayrılmasıyla Tarık, Güzide'ye yakın olmak için her fırsatı değerlendirir. Sezai ise Güzide'yi uzaktan izlediği günlere döner. Güzide ile Tarık ailelerine giren yeni bir yüzü karşılarken Sezai, hüznünü Nazan'la paylaşır. Dostlarına bu zor günlerde destek olmaya çalışan Nazan büyük bir keşifte bulunacaktır…

atv Aldatmak 64. bölüm izle

ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy), Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan), Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy), Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu), Berkay Ateş (Kahraman Sarpoğlu), Yusuf Çim (Ozan Yenersoy), Caner Şahin (Tolga Kaşifoğlu), Aras Aydın (Behram Dicleli), Feyza Sevil Güngör (Oylum Yenersoy), Asena Girişken (Yeşim Denizeren), İlayda Çevik (İpek Okuyan), Cem Sürgit (Ümit Özgüder), Meltem Baytok (Nazan Tokluca), Selin Kahraman (Zeliş), Burcu Söyler (Selin), İrem Tuncer (Serra), Alize Gördüm (Azra Yanar), Canan Ürekil (Zeynep), Masal Ayşe Gencer (Öykü), Özlem Tokaslan (İlknur Gülsoy) ve Nursel Köse (Mualla Dicleli)

ALDATMAK YENİ BÖLÜM İZLE

Aldatmak dizisinin ATV'de 4 Nisan günü yayınlanan 64. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır. İşte Aldatmak dizi izle linki...

ALDATMAK 64. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ