Aldatmak 59. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle !

İstanbul/haberglobal.com.tr
Aldatmak atv Dizi Haberleri Dizi izle
Aldatmak 59. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle !

Aldatmak dizisinin 59. bölümü ATV ekranlarında 22 Şubat 2024 günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü internete yüklendi. Aldatmak dizisinin son bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

ATV ekranlarında Aldatmak dizisinin 59. bölümü yayınlandı. Dizinin elli dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Aldatmak ile ilgili merak edilenler ile birlikte Aldatmak yeni bölüm izle linki... Dizi izle... atv Aldatmak 59. bölüm izle.

Atv ekranlarının dizisi Aldatmak'ın ekran macerası devam ediyor. Dizi haberleri...

ALDATMAK 58. BÖLÜMDE NE OLDU?

Sezai'nin hayatı tehlikede!

Sezai'nin verdiği hayat mücadelesi Güzide ve İpek'i çarpıcı bir yüzleşmeye sürükler. Güzel haberler alan Ümit ve Yeşim işlerinde büyük bir sıçrama yaşarlar. Tarık'a karşı kozunu kaybeden Yeşim, kocası üzerindeki üstünlüğünü korumak için yeni yollara başvurur.

Vicdanıyla mücadele eden Tolga, Selin'in durumunun ciddiyetiyle bir kez daha yüzleşir. Bu sırada hayatına giren eski bir arkadaş ona beklenmedik bir sürpriz yapacaktır. Oylum ise, Kahraman ile huzuru yakalamışken Tolga'dan uzak durmak için elinden geleni yapar.

Güzide oğlunu bulmak için yeniden cesaretlenir. Ancak geçmişi deşen tek kişi o değildir. Dicleli ailesinin sırları beklenmedik bir isimle kesişecektir…

atv Aldatmak 59. bölüm izle

ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy), Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan), Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy), Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu), Berkay Ateş (Kahraman Sarpoğlu), Yusuf Çim (Ozan Yenersoy), Caner Şahin (Tolga Kaşifoğlu), Aras Aydın (Behram Dicleli), Feyza Sevil Güngör (Oylum Yenersoy), Asena Girişken (Yeşim Denizeren), İlayda Çevik (İpek Okuyan), Cem Sürgit (Ümit Özgüder), Meltem Baytok (Nazan Tokluca), Selin Kahraman (Zeliş), Burcu Söyler (Selin), İrem Tuncer (Serra), Alize Gördüm (Azra Yanar), Canan Ürekil (Zeynep), Masal Ayşe Gencer (Öykü), Özlem Tokaslan (İlknur Gülsoy) ve Nursel Köse (Mualla Dicleli)

ALDATMAK YENİ BÖLÜM İZLE

Aldatmak dizisinin ATV'de 22 Şubat günü yayınlanan 59. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır. İşte Aldatmak dizi izle linki...

ALDATMAK 59. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ