x

Haber Global

Zeynep Bastık'tan Miralem Pjanic açıklaması! 'Engellemiş beni'

Şarkıcı Zeynep Bastık, önceki akşam Instagram hesabı üzerinden konser verdi. Juventus'un yıldızı Miralem Pjanic de yayına katılıp Bastık'ın şarkılarını dinledi ve yorumlarda bulundu. Bastık, Pjanic'in kendisine yazdığı yorumlarla ilgili açıklama yaptı.

26.03.2020 - 16:55

A -

A +

Zeynep Bastık, evinden çıkamayarak sosyalleşemeyen halkın motivasyonunu yükseltmek için önceki akşam Instagram hesabı üzerinden konser verdi. Bastık, canlı yayınında beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Juventus forması giyen Miralem Pjanic yayına katılıp, ünlü şarkıcıya Türkçe yorumlar yaptı.

Miralem Pjanic, yayına girer girmez, "Selamun Aleyküm" yazdı ve devamında son günlerin popüler şarkısının nakaratı olan "Bu hikayede yanan ben oldum" yorumunda bulundu.

Sosyal medyada bir anda büyük ilgi gören bu yorumların ardından Zeynep Bastık ilk kez konuştu ve yaşananları yorumladı. Şarkıcı, yıldız futbolcunun hesabının hacklenebilmiş olabileceğini şu sözlerle ifade etti: "Allah'ın selamıyla girmiş ama sonradan damara bağlamış. Bence dün hacklenmiştir, engellemiş beni..." 

Miralem Pjanic'in yorumlarının ardından Zeynep Bastık'ın cevabı da yine gündeme oturdu.

Son Güncelleme : 26.03.2020 - 20:49
Sıradaki Haber Yükleniyor