Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncularından Arif Güloğlu'na destek

Çok Güzel Hareketler 2'nin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde, Yılmaz Erdoğan ve ÇGH 2 oyuncuları, lenf kanserine yakalanan genç oyuncu Arif Güloğlu'na destek verdi.

06.04.2021 14:43

Çok Güzel Hareketler 2’nin genç oyuncusu Arif Güloğlu’na kısa süre önce lenf kanseri teşhisi konulmuştu.

24 yaşındaki oyuncu, hızla başlayan tedavisi nedeniyle çekimlerden bir süreliğine ayrı kalacak.

YENİ BÖLÜMDE DUYGUSAL ANLAR YAŞANACAK

Çok Güzel Hareketler 2'nin ekrana gelecek yeni bölümünde genç oyuncuya hem ekip hem de hocası Yılmaz Erdoğan'dan büyük destek geldi.

Yılmaz Erdoğan’ın canlı olarak bağlandığı ve duygularını paylaştığı anlar programın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde izleyici ile buluşacak.

Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümü 4 Nisan Pazar akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek. 

"BU ZORLU MACERADA ASLA MORALİNİ BOZMA"

Arif Güloğlu’dan gelen kötü haberden sonra Cem Yılmaz da, Twitter hesabından genç oyuncuya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yılmaz, geçmiş olsun mesajında şu ifadeleri kullandı: 

 "Sevgili kardeşim bu zorlu macerada asla moralini bozma, en güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum, inanarak mücadeleni vereceğini biliyorum şimdiden geçmiş olsun diyorum." 

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR? 

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda birçok rol üstlendi. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Güloğlu, 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor