Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede

Magazin Haberleri Dizi Haberleri
Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede

Birisi Türk müziğinin güçlü sesi, diğeri ise ekranların aranılan aktörlerinden... Şu sıralar kariyerlerinin altın dönemlerini yaşayan bu iki isimin yıllar önce Tanrı Misafir'i dizisinde buluştukları ortaya çıktı. İşte Nejat İşler ve Ebru Gündeş'in gençlik yılları...

90'lı yıllarda şarkılara ve şarkıcılara çekilen diziler furyasına henüz 18 yaşında olan Ebru Gündeş de Tanrı Misafiri dizisiyle katkıda bulundu.

Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede - Resim : 1

Kariyerinin ilk albümü olan Tanrı Misafiri albümüyle büyük bir çıkış yakalayan Ebru Gündeş, 1993 yılında albümünün adını taşıyan dizisiyle bu başarısını taçlandırdı. 

Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede - Resim : 2

Tanrı Misafiri dizisinin ardından 'Fırtınalar' ve 'Deli Divane' gibi dizilerle setlerden vazgeçmeyecek olan Gündeş, ekranlarla buluşmasını sağlayan ilk projesinde Türkiye'nin önemli oyuncularıyla çalışma fırsatı da yakalamış. Alev Sezer, Gamze Özalan ve Zafer Önen gibi dönemin tanınmış isimleriyle çalışma fırsatı yakalayan Gündeş ile Nejat İşler'in de birlikte rol aldığı ortaya çıktı. 

Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede - Resim : 3

O yıllarda henüz 21 yaşında olan Nejat İşler'in uzun saçları ve sportif tarzı dikkat çekti. 

Yıllar sonra gündem oldu! Ebru Gündeş ile Nejat İşler aynı projede - Resim : 4

Kaynak: Haber Global

Ebru Gündeş Nejat İşler Tanrı Misafiri dizisi Nejat İşler gençlik hali Ebru Gündeş gençlik hali Ebru Gündeş Nejat İşler magazin magazin haberleri