Yeşilçam oyuncusu Nurgül Kaya hakkında tefecilik ve şantaj iddiası..."Fotoğraflarımı eşime yollayıp, tehdit etti"

Magazin Haberleri
Yeşilçam oyuncusu Nurgül Kaya hakkında tefecilik ve şantaj iddiası..."Fotoğraflarımı eşime yollayıp, tehdit etti"

Birçok Yeşilçam filminde rol alan oyuncu Nurgül Kaya tefecilik ve şantaj yapmakla suçlandı.

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre, Önceki gün vefat eden Cüneyt Arkın'ın 'Sert Adam' filminde aldığı rolle tanınan Nurgül Kaya hakkında faiz karşılığında borç para vererek tefecilik yaptığı ve parayı verdiği bir kişinin eşine başka kadınlarla olan fotoğraflarını atmakla tehdit ettiği iddia edildi.

Yeşilçam oyuncusu Nurgül Kaya hakkında tefecilik ve şantaj iddiası..."Fotoğraflarımı eşime yollayıp, tehdit etti" - Resim : 1

Kaya'nın borç verdiği bir kişiye, borcunu ödemediği gerekçesiyle şantaj uygulayıp üzerine daha öncesinde ödemesini aldığı senetleri hacze koyarak usulsüzlük yaptığı belirtildi. Kaya'nın 1.7 milyon liralık senetleri işleme koyarak evini haczettiğini söyleyen Zeki D.'nin şikayeti üzerine oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.

Yeşilçam oyuncusu Nurgül Kaya hakkında tefecilik ve şantaj iddiası..."Fotoğraflarımı eşime yollayıp, tehdit etti" - Resim : 2

'FOTOĞRAFLARIMI EŞİME YOLLAYIP TEHDİT ETTİ'

Zeki D., verdiği ifadede; Nurgül Kaya'nın, eşine, eski kız arkadaşıyla olan fotoğraflarını göndererek parayı ödemesini istediği, yoksa devamının geleceğini belirterek tehdit ettiğini ifade etti.

Kaynak: Diğer

Nurgül Kaya Sert Adam filmi Yeşilçam magazin haberleri