'Yeni Kurtlar Vadisi' bomba gibi geliyor! Yalnız Kurt'un yayın tarihi belli oldu

Yalnız Kurt Dizi Haberleri
'Yeni Kurtlar Vadisi' bomba gibi geliyor! Yalnız Kurt'un yayın tarihi belli oldu

Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık’ın başrollerde yer aldığı Yalnız Kurt dizisinin yayın tarihi belli oldu. Atv’nin iddialı dizisi, 'Yeni Kurtlar Vadisi' olarak adlandırılıyor.

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu ATV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalnız Kurt, seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Yeni Kurtlar Vadisi' olarak tanımlanan dizi, yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ses getirmişti.

Başrollerinde Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

YALNIZ KURT 1. BÖLÜM FRAGMANI

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Türkiye'de yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak olan Yalnız Kurt dizisinin yayın tarihi belli oldu. 

Yalnız Kurt, ilk bölümüyle 28 Ocak 2022 Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak.

YALNIZ KURT DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda; Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

 

 

Kaynak: Haber Global

Yalnız Kurt Yalnız Kurt yayın tarihi Yalnız Kurt yeni bölüm ne zaman ATV ATV dizileri yalnız kurt dizisi konusu Yalnız Kurt dizisi oyuncuları Kurtlar Vadisi