Yeni eşi kendisinden 31 yaş küçük! Sürpriz evliliğin perde arkasında uçan sincap var

Hollywood'un usta ismi Nicolas Cage, geçtiğimiz Şubat ayında kendisinden 31 yaş küçük Riko Shibata ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü aktör, 5. eşi Riko Shibata'nın uçan sincabının olduğunu söylemesinin ardından evliliklerinin yürüyeceğini anladığını açıkladı.

17.07.2021 13:29 | Son Güncelleme : 17.07.2021 13:34

Hollywood’un deneyimli ismi Nicolas Cage, geçtiğimiz Şubat ayında kendisinden 31 yaş küçük Riko Shibata ile hayatını birleştirmişti. Çift, Cage’in yeni filmi Pig’in galasında görüntülendi.

Nicolas Cage, 5. eşi Riko Shibata'nın uçan sincabının olduğunu söylemesinin ardından evliliklerinin yürüyeceğini anladığını söyledi.

Şubat ayında kendisinden 31 yaş küçük Riko Shibata ile evlenen Hollywood'un ünlü ismi Nicolas Cage, eşiyle birlikte bir etkinlikte görüntülendi.

"UÇAN SİNCAPLARIM" VAR DEYİNCE KARAR VERMİŞ

Etkinlik sırasında Entertainment Tonight'a konuşan Cage, eşiyle nasıl tanıştığını ve ilişkilerinin uzun soluklu olacağını nasıl fark ettiğini anlattı.

Dünyaca ünlü aktör şu ifadeleri kullandı: 

"Japonya'da tanıştık ve onunla tanıştığımda çok etkileyici olduğunu düşündüm. Çok fazla ortak noktamız vardı. O da hayvanları seviyordu. Ben de, 'Herhangi bir evcil hayvanın var mı?' diye sordum. O da, 'Evet uçan sincaplarım var' dedi. İki şeker planörü vardı. 'Tamam bu ilişki yürüyebilir' diye düşündüm."

57 yaşındaki oyuncunun 28 yaşındaki Shibata'yla evlenmesi epey dikkat çekmişti. Ünlü oyuncu 5 kez nikah masasına oturdu. 

Sıradaki Haber Yükleniyor