Yavuz Bingöl polislere çorba dağıttı

Bursa

Oyuncu ve şarkıcı Yavuz Bingöl, Bursa'da kısıtlama saatlerinde uygulama yapan polis ekiplerine çorba dağıttı.

Bursa'ya bir dizi ziyaret için gelen Yavuz Bingöl, kısıtlama saatlerinde denetim yapan polis ekiplerine çorba dağıttı. Bingöl, Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile iş insanı Muhsin Şaşmaz tarafından yaptırılan çorbaları kontrol noktalarında görev yapan polis ekiplerine ikram etti.

Muhsin Şaşmaz'ın yol uygulaması yapan polis ekiplerine çorba dağıttığını basından takip ettiğini belirten Yavuz Bingöl, "Muhsin Bey benim arkadaşım. Kendisi yol uygulaması yapan polis ekiplerine çorba dağıttığını basından gördüm. Bunun üzerine telefonla aradım ve 'Beraber dağıtalım' dedim. Çok güzel bir uygulama. İnşallah her il ve ilçede böyle değerli iş insanlarımız çıkar. Saat 21.00'da sokağa çıkma yasağı başlıyor ama dışarıda görev yapan polisimiz, askerimiz, izinli olanlarla zaman geçirip, onları sıcak bir çorbayla buluşturuyoruz" dedi.

Yavuz Bingöl polislere çorba dağıttı - Resim : 1

Organizasyona katıldıkları için sanatçı Yavuz Bingöl, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'a teşekkür eden proje sahibi Muhsin Şaşmaz, "Kıymetli dostum Yavuz Bingöl'e teşekkür ediyorum. Bugün bu güzel organizasyonumuza ve benim heyecanıma ortak oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Biz iki aydır bu projeyi başlattık. Aslında amaç emniyet mensuplarımızın manevi anlamda yanında olmak ve bir bardak sıcak çorbayla onların içini ısıtmaktı" şekline konuştu.

Polis memurlarına ve uygulama noktalarından geçen sürücülere çorba ikram eden Yavuz Bingöl, polis ve sürücülerle bir süre sohbet etti. Bingöl, daha sonra polis memurlarına görevlerinde başarı dileyerek uygulama noktasından ayrıldı.

Kaynak: DHA

Yavuz Bingöl Bursa