Yasak Elma’da olay Şeyma Subaşı göndermesi! Sosyal medyada gündem oldu

Magazin Haberleri Yasak Elma
Yasak Elma’da olay Şeyma Subaşı göndermesi! Sosyal medyada gündem oldu

İki haftalık aranın ardından yeni bölümüyle ekrana geri dönen Yasak Elma’da Yıldız ve Çağatay’ın boşanması herkesin hayatını oldukça etkiledi. Yeni bölüme ise Kumru’nun boşanma sevinci damga vurdu.

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Yasak Elma’da oynanan sahneler izleyiciyi adeta ekrana kilitliyor. Yasak Elma dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde Şeyma Subaşı’na gönderme yapıldı. Yapılan gönderme, sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu.

“BOŞANDILAR”

Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak bir sahne gerçekleşti. Yasak Elma’da Kumru karakterine hayat veren Biran Damla Yıldız, Yıldız ve Çağatay’ın boşanmasının ardından sosyal medya hesabından yüzüğünü göstererek “Boşandılar” ifadesini kullanarak fotoğraf paylaştı.

Yasak Elma’da olay Şeyma Subaşı göndermesi! Sosyal medyada gündem oldu - Resim : 1

ŞEYMA SUBAŞI DA AYNISINI YAPMIŞTI

Bu sahnede yaşananlar gerçekte de yaşanmış olup gündem olmuştu. Aynı sahneyi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı eşinden boşandığı zaman yüzük fotoğrafını paylaşıp “Boşandılar” notunu düşmüştü. Yasak Elma’nın bu göndermesi kısa sürede sosyal medyayı salladı.

Yasak Elma’da olay Şeyma Subaşı göndermesi! Sosyal medyada gündem oldu - Resim : 2

 

Kaynak: Diğer

Yasak Elma yasak elma yeni bölüm