Yasak Elma Sezon 115. Bölüm tek parça full izle | FOX Yasak Elma son bölüm izle

Yasak Elma Sezon 115. Bölüm tek parça full izle | FOX Yasak Elma son bölüm izle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 115. bölümü yayınlandı. İşte 11 Ekim 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 115. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 115. Bölüm İzle.

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 115. bölümü 11 Ekim 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 114. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Doğan kızını korumak için Çağatay’a karşı hamle alır. Ender ise geçmişten gelen kişinin peşindedir. Yıldız, Ender’in de yardımıyla Çağatay’ın peşine düşer ama Çağatay’ın yaptığı büyük bir jest, kafasındaki şüphelerin silinmesini sağlar. Ancak yaşadığı bir tesadüf Yıldız’ın gözünü açmasını sağlayacaktır…

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 115. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 11 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 115. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 115. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma