Yasak Elma 114. Bölüm Full İzle

Yasak Elma 114. Bölüm Full İzle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 114. bölümü yayınlandı. İşte 4 Ekim 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 114. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 114. Bölüm İzle.

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 114. bölümü 4 Ekim 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 113. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ender, Çağatay’ın peşini bırakmamaya kararlıdır. Kumru’nun bir anlık dikkatsizliği en yakın arkadaşından gizlediklerini ortaya çıkarır. Yıldız’a Doğan’ın yanında gelen bir mesaj, Doğan’ın aradıklarını bulmasına yardımcı olacaktır.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 114. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 4 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 114. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 114. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma